Parafia Gorzkowice - Aktualności

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach. Zakon Rycerzy JP II. 8222;Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić. Dz 6, 1-7. J 6, 16-21. Zakon Rycerzy Jana Pawła II. Niedziela Palmowa zgromadziła wielu wiernych, którzy przy śpiewie Hosanna Synowi Dawida - w wykonaniu naszego parafialnego chóru, wyruszyli w procesji z palmami wokół rynku. Zmiana godziny wieczornej Mszy Świętej. 1130 likeów na facebooku. Strona 1 z 7.

OVERVIEW

This web page parafia-gorzkowice.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have scanned two pages inside the web page parafia-gorzkowice.pl and found zero websites referring to parafia-gorzkowice.pl. We were able to observe one social networking platforms retained by parafia-gorzkowice.pl.

PARAFIA-GORZKOWICE.PL RANKINGS

This web page parafia-gorzkowice.pl is seeing varying amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafia-gorzkowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-gorzkowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-gorzkowice.pl

WHAT DOES PARAFIA-GORZKOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-gorzkowice.pl Mobile Screenshot of parafia-gorzkowice.pl Tablet Screenshot of parafia-gorzkowice.pl

PARAFIA-GORZKOWICE.PL HOST

Our parsers caught that a lone page on parafia-gorzkowice.pl took one thousand three hundred and fifty-nine milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider parafia-gorzkowice.pl not secure.
77.55.252.40

I found that parafia-gorzkowice.pl is operating the Apache server.

Parafia Gorzkowice - Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following on the site, "Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach." We saw that the web page said " Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach." It also said " 8222;Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić. Zakon Rycerzy Jana Pawła II. Niedziela Palmowa zgromadziła wielu wiernych, którzy przy śpiewie Hosanna Synowi Dawida - w wykonaniu naszego parafialnego chóru, wyruszyli w procesji z palmami wokół rynku. Zmiana godziny wieczornej Mszy Świętej."

SEEK SIMILAR WEB PAGES

Parafia NMP w Gródku nad Dunajcem

Strona główna - Parafia w Gródku nad Dunajcem. Serdecznie witamy w Parafii Rzymsko - Katolickiej. PW Najświętszej Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem. ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - KRAKÓW 2016. Zapraszamy do słuchania transmisji ze Światowych Dni Młodzieży w Radiu RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz. Kliknij i sprawdź pełny plan audycji. Od drugiej soboty miesiąca tj. 2014r do końca czerwca nie będzie sobotniej mszy świętej o godz.

Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu - Grzybowicach

Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu Grzybowicach. Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie internetowej Rzymskokatolickiej Parafii. Pw Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu - Grzybowicach. Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy opieki naszej Patronki - Królowej Różańca Świętego.

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła - Gulcz

Codziennie w dni powszednie po Mszy św. Pw Św Apostołów Piotra i Pawła. Tel 67 256 37 87. Pw Św Apostołów Piotra i Pawła. Tel 67 256 37 87. 06 8960 0003 0004 7597 2000 0010. Bdquo;Jak łza spod rzęs.

Parafia Błogosławionego Honorata Biała Podlaska

w Jego ranach jest nasze zdrowie. Terminy katechez przedmałżeńskich w naszym mieście. Piotra Sawczuka na początku Mszy Św. Ojcowski Poligon Duchowy - 21 kwietnia 2018 roku. 2030 - Świadectwo męskiej .

Parafia pw. św. Królowej Jadwigi we Wrześni

Parafia pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi we Wrześni. Pogrzeby i zgłoszenia do chorego przyjmujemy o każdej porze. pogrzebowej można ustalić nawet telefonicznie, jeżeli mamy już ustaloną godzinę pogrzebu na cmentarzu.